Antibacterial paint

Plánujete v najbližšej dobe premaľovať steny u vás doma alebo na pracovisku? Potrpíte si na zdravú klímu v miestnosti a máte radi naozaj čisté steny? Doprajte si profesionálne interiérové farby so striebrom, ktoré popri špičkových úžitkových vlastnostiach dokážu eliminovať aj neviditeľných nepriateľov.

 

  • Antibacterial paint
  • Antibacterial paint
  • Antibacterial paint
  • Antibacterial paint
  • Antibacterial paint
  • Antibacterial paint

Čo sú antimikróbne farby?

Ide o ekologické farby obsahujúce ióny striebra a iné aktívne mikročastice. Tie ostávajú pevne zabudované v nátere, nevymývajú sa a preto sú zárukou dlhodobej ochrany proti mikróbom- baktériam, plesniam a vírusom. Vďaka tomu dodajú vnútorným priestorom úplne nový rozmer hygieny a bezpečia.
Používajú sa predovšetkým v zdravotníctve, v penziónoch pre seniorov, ústavoch sociálnej starostlivosti, balneoprevádzkach, bazénoch, fitnescentrách a kozmetických salóch. Pre ich zdravotnú nezávadnosť a unikátne funkčné vlastnosti si ich často zakúpia aj do pobytových miestností, kuchýň, kúpelní, toaliet alebo pri problémoch s plesňami na stenách.

Účinné aj proti koronavírusu

Novým koronavírusom sa môžete nakaziť aj vtedy, keď sa dotknete povrchu stien, na ktorom sú vírusové častice, a potom sa dotknete úst, nosa alebo očí. Životnosť vírusu závisí od mnohých faktorov, vrátane okolitej teploty, vlhkosti a typu povrchu. Na hladkých stenách sa môže udržať aj dva dni.
Množstvo vedeckých štúdií ukázalo, že vírusy sú po styku s iónmi striebra usmrtené a neschopné ďalej mutovať. Pre použitie striebra v náteroch je udelený aj medzinárodný patent, v ktorom je uvedené, že náterové hmoty s iónmi striebra deaktivujú koronavírus do 4 hodín.
A preto jedným z riešení, ako sčasti predísť nákaze v domácnostiach či na pracovisku, je práve použitie farieb na steny s obsahom striebra.

Prečo antimikróbne farby POLYTEX?

Sme jedným z lídrov na trhu v dodávkach špeciálnych ekologických náterov.
Naše antimikróbne farby sú zdravotne nezávadné, certifikovné a najkomplexnejšie testované.
Garantujeme najlepší pomer ceny a kvality.

Detailnejšie informácie o našich antimikróbnych hygienických farbách, možnostiach tónovania a cenách nájdete tu ›

Mám záujem o antimikróbnu hygienickú farbu:


* Data marked with an asterisk are required.

Under EU Regulation 2016/679, I voluntarily consent to the management, processing and storage of my personal data in order to ensure the mutual communication initiated by this contact form. The consent can be revoked at any time, otherwise it will expire after 3 years from its release and the data will be deleted. Contact for withdrawal of info@polytex.sk.

Top quality

Certified products, tradition since 1990

Reliable delivery

All products in stock, shipping across Europe