Elastic facade thermopaint

Zmeny počasia, ročných období, ale aj vnútorné pnutie v budovách sú hlavnými príčinami vzniku prasklín a trhlín na povrchovej vrstve domu. O tom, že nejde len o estetický problém svedčí postupné prenikanie dažďovej vody a narušenie povrchu fasády.

Pohľad na praskliny, pľuzgiere, prípadne väčšie trhliny nie je príjemný. Navyše, oprava takýchto poškodení si často vyžaduje veľké náklady. Ako sa tomu vyhnúť a pritom neminúť veľa peňazí? Jednoduchším a výrazne lacnejším riešením je prevencia pomocou pružných náterov.

 

  • Elastic facade thermopaint
  • Elastic facade thermopaint
  • Elastic facade thermopaint
  • Elastic facade thermopaint
  • Elastic facade thermopaint

Špeciálna elastická farba ACTIN THERMO

Je vyvinutá tak, aby premostila vznikajúce vlasové trhliny. Túto schopnosť si zachováva dlhodobo. Na rozdiel od bežných elastických náterov tvoria veľkú časť jej objemu mikroguličky. Tieto znižujú pravdepodobnosť vzniku trhlín počas tepelného namáhania, a tým predlžujú životnosť ošetreného povrchu. Mikroguličky obmedzujú aj zrážanie vlhkosti na povrchu náteru, čím znižujú riziko vzniku plesní a rias.

Vyberte si odtieň

Okrem dlhodobej a účinnej ochrany povrchov spĺňa táto farba aj dekoračné a estetické požiadavky. ACTIN THERMO si môžete dať natónovať do takmer akéhokoľvek odtieňa, náter dosahuje najvyššiu stálosť farieb. Aj pri jeho použití by ste však mali myslieť na skutočnosť, že tmavšie odtiene pohlcujú viac energie zo slnka, čím sa viac prehrievajú. Preto odborníci odporúčajú vyberať skôr svetlé, prípadne pastelové odtiene.

Použitie

Náter nanášajte v dvoch, najlepšie v troch vrstvách. Vtedy lepšie vyplní a preklenie trhlinky. S tromi nátermi sa zvyšuje aj termoizolačný efekt, pretože je na sebe viac mikroguličiek. Farba je priateľská k životnému prostrediu, ľahko sa nanáša, neprská. ACTIN THERMO je ideálny na opravu fasádnych povrchov, na ktorých sú viditeľné vlásočnicové praskliny, hlavne na renováciu zatepľovacích systémov na báze polystyrénu. Môžete ho použiť aj na hrubšie omietnuté fasády a betónové povrchy, napríklad na panelových domoch. Náter nepopraská ani na nanovo tmelených spojoch.

Informujte sa detailnejšie o termonátere ACTIN THERMO ›

Mám záujem o elastickú termofarbu ACTIN THERMO:


* Data marked with an asterisk are required.

Under EU Regulation 2016/679, I voluntarily consent to the management, processing and storage of my personal data in order to ensure the mutual communication initiated by this contact form. The consent can be revoked at any time, otherwise it will expire after 3 years from its release and the data will be deleted. Contact for withdrawal of info@polytex.sk.

Top quality

Certified products, tradition since 1990

Reliable delivery

All products in stock, shipping across Europe