Extra durable facade plaster

Plesne a riasy trápia veľkú časť užívateľov zatepľovacích systémov. Ich rast nie je možné úplne eliminovať. Čím kvalitnejšiu fasádnu omietku použijete, tým dlhšie bude vaša fasáda vyžadovať len minimálnu údržbu.

 

  • Extra durable facade plaster
  • Extra durable facade plaster
  • Extra durable facade plaster

Najväčším problémom fasád sú v posledných rokoch plesne a riasy. Hlavnou príčinou ich vzniku je povrchová vlhkosť a znečistenie. Veľmi rýchlo sa šíria, jedna spóra vyprodukuje do dvoch týždňov až 50 miliónov nových. Postupne narúšajú povrch a vytvárajú nepekné čierne fľaky. A pritom ešte dokážu zákerne a nenápadne poškodzovať vaše zdravie.

Preto boli vyvíjané nové typy hybridných pojív s nanokremičitými časticami, vďaka ktorým sa fasády menej špinia a rýchlejšie schnú po daždi či rannej rose. Kombináciou týchto nanopojív s osvedčenými silikátovými a silikónovými materiálmi vznikajú omietky novej generácie.

Keďže sú silikátové omietky náchylnejšie na spracovanie a majú obmedzenú škálu farieb, dá sa povedať, že najlepšou voľbou súčasnosti sú fasádne omietky na nano-silikónovej báze.
 

Chceli by ste fasádu novej generácie? Tak neváhajte, vyberte si farbu a kliknite na "Mám záujem kúpiť". Je to jednoduché a získate naozaj dobrú cenu!

V čom je naša nano-silikónová omietka výnimočná?

Nejde o bežnú silikónovú omietku, ide o pastovitú omietku s nano-kremíkovou technológiou. Tá zaistí extrémne rýchly odvod vlhkosti z povrchu a minimálny sklon k zachytávaniu špiny. K dlhodobo čistému vzhľadu prispieva aj jej jemná zatieraná (točená) štruktúra.

Je vybavená špeciálnymi mikrokapsulami, ktoré vašej fasáde zabezpečia najvyššiu ochranu proti plesniam a riasam. Na rozdiel od bežne používaných protiplesňových látok ostávajú po zaschnutí pevne zakompované v omietke. Vyznačujú sa riadeným pomalým uvoľňovaním aktívnych zložiek, čo výrazne predlžuje dobu odolnosti omietky. Skladba mikrokapsúl je upravená tak, aby boli bezpečné pre vaše zdravie, zvieratá aj životné prostredie.

Navyše je poctivo vyrobená z najlepších surovín, veľmi ľahko sa aplikuje a je fakt trvácna. Jej kvalitou sme si natoľko istí, že pre vás poskytujeme extra záruku na odolnosť proti plesniam.

Na polystyrén, minerálnu vlnu aj nezateplenú fasádu

Predstavte si krásnu fasádu aj po desiatich rokoch. Naša omietka s nano-kremíkovou technológiou spoľahlivo odoláva poveternostným vplyvom, špine i mikrobiologickému napadnutiu. Má veľmi nízku nasiakavosť a najvyššiu priepustnosť vodných pár. Je univerzálne použiteľná na všetky typy zatepľovacích systémov, komíny, sokle aj steny bez zateplenia.

Chceli by ste fasádu, na ktorú budete pyšný? Tak neváhajte, vyberte si farbu a kliknite na "Mám záujem kúpiť". Je to jednoduché a získate naozaj dobrú cenu!

Potrebujete ďalšie informácie o nano-silikónovej omietke? Napíšte nám:


* Data marked with an asterisk are required.

Under EU Regulation 2016/679, I voluntarily consent to the management, processing and storage of my personal data in order to ensure the mutual communication initiated by this contact form. The consent can be revoked at any time, otherwise it will expire after 3 years from its release and the data will be deleted. Contact for withdrawal of info@polytex.sk.

Top quality

Certified products, tradition since 1990

Reliable delivery

All products in stock, shipping across Europe