Revolutionary anti-mold coating

Pleseň na fasáde je nepríjemným prekvapením, ale aj tento problém má účinné riešenie. Je ním unikátna nano-silikónová fasádna farba. Jej súčasťou sú špeciálne mikroguličky, pravidelne rozmiestnené v zmesi kvalitných silikónových živíc a ostatných vybraných zložiek.

 

  • Revolutionary anti-mold coating
  • Revolutionary anti-mold coating
  • Revolutionary anti-mold coating

V čom je protiplesňový náter ACTIN THERMO SAN revolučný?

Obsahuje najpokrokovejšie aktívne látky, ktoré ničia široké spektrum plesní a rias. Ide o mikročastice, ktoré ostávajú pevne zabudované v nátere, nevymývajú sa a preto sú zárukou dlhodobej ochrany náteru.

Náter potláča kondenzáciu vzdušnej vlhkosti, čím odstraňuje jednu z hlavných príčin rozvoja rias a plesní. Popri tom minimálne zachytáva špinu, ktorá je pre plesne živnou pôdou.

Po vyschnutí vytvorí na povrchu stien membránu, ktorá neprepustí vodu a zároveň je veľmi priedušná pre vodné pary. Táto funkcia by sa dala prirovnať k vysoko priedušnej a zároveň nepremokavej látke Goratex.

Popri výborných ochranných a dekoračných vlastnostiach má náter aj zvýšenú odrazivosť slnečného žiarenia. Tým môže dosiahnuť stabilnejšiu teplotu v miestnosti počas leta a znížiť množstvo energie na chladenie obytných priestorov. Tu treba pripomenúť, že odraz slnečného žiarenia závisí vo veľkej miere na farebnom odtieni fasády. Je známe, že tmavšie odtiene pohlcujú viac tepla ako biela farba.

ACTIN THERMO SAN je bez zápachu, riedi sa vodou, je vhodný na takmer všetky druhy fasád i vnútorných stavebných povrchov. Má mimoriadnu odolnosť voči poveternostným vplyvom, kyslým dažďom a priemyselným exhalátom. Predpokladaná životnosť je minimálne 15 rokov. Na náter poskytujeme 5 ročnú extra záruku na odolnosť voči plesniam.

Informujte sa detailnejšie o termonátere ACTIN THERMO SAN ›

Mám záujem o termonáter ACTIN THERMO SAN:


* Data marked with an asterisk are required.

Under EU Regulation 2016/679, I voluntarily consent to the management, processing and storage of my personal data in order to ensure the mutual communication initiated by this contact form. The consent can be revoked at any time, otherwise it will expire after 3 years from its release and the data will be deleted. Contact for withdrawal of info@polytex.sk.

Top quality

Certified products, tradition since 1990

Reliable delivery

All products in stock, shipping across Europe