Special varnish instead of tiles

Je ekonomickou alternatívou ku obkladačkám do kuchyne alebo kúpeľne. Hladkú stenu stačí natrieť interiérovou farbou podľa vami zvoleného odtieňa a potom jednoducho naniesť priehľadný lak. Získate tak vode odolný, umývateľný povrch bez škár. Široká paleta odtieňov podkladovej farby zaručí dokonalé zladenie s kuchynskou linkou, či doplnkami v kúpeľni alebo na toalete.

 

 • Special varnish instead of tiles
 • Special varnish instead of tiles
 • Special varnish instead of tiles
 • Special varnish instead of tiles
 • Special varnish instead of tiles
 • Special varnish instead of tiles
 • Special varnish instead of tiles

Čo je lak na stenu?

Nejde o lak vyrobený pomocou rozpúšťadiel so silným zápachom. Ide o zdraviu bezpečný lak na báze vody s hybridnou aquatechnológiou. Vďaka nej excelentne odoláva špine i mastnoste a zároveň si zachováva dobrú pružnosť. Je nereaktívny a dokonale priľnie takmer na každú stenu - na umývateľné farby, omietky, betón i drevené obloženia. A pritom vytvára hladkú a ľahko umývateľnú glazúru s odolnosťou blížiacou sa keramickým obkladačkám.  

 

 

Máte záujem o špeciálny lak na stenu? Tak neváhajte a prejdite priamo na podstránku priehľadného keramického laku a pošlite nám dopyt.

Naniesť ho zvládne každý

Ide to ľahko valčekom na kvalitné interiérové farby odolné voči mokrému oderu. Lak je priehľadný, takže farebnosť určuje jeho podklad. Z jedného kilogramu laku natrieme pri dvojnásobnom nátere približne 7 metrov štvorcových. Náradie po práci jednoducho umyjeme čistou vodou. Po čase ho nie je problém pretrieť inou farbou.

Bezpečnosť na 1. mieste

Pri vývoji keramického laku sme kládli veľký dôraz na bezpečnosť a zdravotnú nezávadnosť. Obsahuje len minimálne množstvo prchavých látok. Šetrí životné prostredie i vaše zdravie. A pritom ešte vyhovel testom podľa normy EN 71-3. To znamená, že spĺňa prísne požiadavky a mohol by byť použitý aj na detské hračky.

Tipy pre použitie

 • Napríklad ako ekonomická náhrada obkladov v kuchyniach a kúpeľniach. Výhodou je minimalistický vzhľad a vznik jednoliateho vodeodolného povrchu bez škár.
 • Pre extrémne namáhané vnútorné steny a ich časti - pri schodiskách, vo vstupných halách, šatniach, verejných toaletách
 • Pre steny v nákupných centrách, predajniach a iných miestach s problémovým odstavením prevádzky.
 • Vhodný aj pre vnútorné zvislé plochy, kde dochádza ku kontaktu s vodou - pri výlevkách, vaniach, sprchách, bazénoch
 • Môžete ho použiť aj pre vytvorenie hladkého a ľahko umývateľného povrchu v zdravotníckych, potravinárskych či školských zariadeniach (vyhovuje zákonným požiadavkám na ich materiálno-technické vybavenie).

 

V našom portfóliu nájdete nielen priehľadný ale aj farebný krycí keramický lak. Viac informácii o oboch lakov nájdete v kategórii laky ›

Potrebujete viac informácii o keramickom laku? Napíšte nám:


* Data marked with an asterisk are required.

Under EU Regulation 2016/679, I voluntarily consent to the management, processing and storage of my personal data in order to ensure the mutual communication initiated by this contact form. The consent can be revoked at any time, otherwise it will expire after 3 years from its release and the data will be deleted. Contact for withdrawal of info@polytex.sk.

Top quality

Certified products, tradition since 1990

Reliable delivery

All products in stock, shipping across Europe